Menu
Your Cart

Led Işık Aydınlatma

RGB, Gün Işığı renk dekoratif hediyelik led ışık modellerimizi en uygun toptan fiyatlarla bu kategorimizden inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Led ışıklarla dilediğiniz alanda mekanlarınızı aydınlatabilir hatta çerçeve gibi benzeri ürünlerinizde sergileyebilirsiniz.

Model: HLED11
3 Metre Gün Işığı Peri Aydınlatma Pilli Dekoratif LedHer türlü alanda kullanılabilen, kalem pil ile çalışan dekoratif 3 metre uzunluğunda gün ışığı aydınlatma toptan peri led.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ3 metre led uzunluğu2 adet kalem pil ile çalışır. Pil yuvası Su geçirmezAçma-kapama düğmesi Fi..
15,70TL
Vergiler Hariç:15,70TL
Model: HLED12
3 Metre Renkli Peri Aydınlatma Pilli Dekoratif LedHer türlü alanda kullanılabilen, kalem pil ile çalışan dekoratif 3 metre uzunluğunda renkli aydınlatma toptan peri led.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ3 metre led uzunluğu2 adet kalem pil ile çalışır.Fiyata pil dahil değildir. (siparişleriniz pilsiz gönderilecektir...
15,70TL
Vergiler Hariç:15,70TL
Model: HLED22
Toptan Sarmaşık Yaprak Peri Led - 3 MetreDekoratif yeşil yapraklı sarmaşık peri led ile yaratıcı tasarımlarda bulunabilirsiniz. Kalem pil ile çalışan, 3 metre uzunluğunda gün ışığı aydınlatma led.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ3 metre led uzunluğu3 adet kalem pil ile çalışır. Yeşil yapraklı yapay sarmaşık gör..
107,00TL
Vergiler Hariç:107,00TL
Model: HLED21
Yıldız Kablo Gün Işığı Led - 5 metreHer alanda kullanılabilen, kalem pil ile çalışan dekoratif 5 metre uzunluğunda gün ışığı aydınlatma led.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ5 metre led uzunluğu3 adet kalem pil ile çalışır. 40 adet yıldız led bulunmaktadır.Yıldız çapı 33mmSu geçirmez.Açma-kapama düğmesi Fiy..
103,00TL
Vergiler Hariç:103,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)