Menu
Your Cart

Anı Defteri

Özel olarak tasarımı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olup, müşterilerinizin çok beğeneceği, anılarınızı yazabileceğiniz hediyelik defterlerin bulunduğu bir kategoridir.

Model: HAYF70-A
Toptan Hamilelik Ve Anne Bebek Günlüğü - Anı DefteriHamileliğin ilk aylarından ve bebeğin 1 yaşına kadar unutulmaz anlarını ve fotoğraflarını saklayacağınız anne bebek günlüğü.ÜRÜN ÖZELLİKLERİSert mukavvadan üretilmiştir.Defter ve kutusunun ebattı: 20x23cmRenk: mint yeşili 18 yaprak (36 sayfada..
123,00TL
Vergiler Hariç:123,00TL
Model: HAYF70-C
Toptan Hamilelik Ve Anne Bebek Günlüğü - Mavi Anı DefteriHamileliğin ilk aylarından ve bebeğin 1 yaşına kadar unutulmaz anlarını ve birbirinden kıymetli fotoğrafları sergileyebileceğiniz kişiye özel erkek bebeğin günlüğü mavi anı defteri.ÜRÜN ÖZELLİKLERİSert mukavvadan üretilmiştir.Defter ve kutusun..
123,00TL
Vergiler Hariç:123,00TL
Model: HAYF70-B
Toptan Hamilelik Ve Anne Bebek Günlüğü - Pembe Anı DefteriHamileliğin ilk aylarından ve bebeğin 1 yaşına kadar unutulmaz anlarını ve birbirinden kıymetli fotoğrafları sergileyebileceğiniz kişiye özel kız bebeğin günlüğü pembe anı defteri.ÜRÜN ÖZELLİKLERİSert mukavvadan üretilmiştir.Defter ve kutusun..
123,00TL
Vergiler Hariç:123,00TL
Model: HAYF20
Toptan Siyah Anı Defteri Anıların ve sevdiklerinle geçirdiğin en güzel günleri siyah anı defteri ile kendin tasarla, yapıştır ve harikalar yarat.NOT : Bu anı defterlerimizde siyah yapraklarından dolayı en güzel kullanabileceğiniz jel kalemler ''neon beyaz'' ve ''simli gümüş'' renk kalemlerdir. ..
105,00TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)